Gražią spalio 1-osios dieną gimnazijos šeštokai praleido Anykščiuose. Dieną prieš tai klasės valandėlės metu jie prisiminė Jono Biliūno biografiją, apsakymą „Kliudžiau", perskaitė ir aptarė pasaką „Laimės žiburys".  Tad  kopdami  į Liudiškių piliakalnio  Laimės žiburį visi turėjo savo svajonę, skaičiavo laiptelius.  Visi stebėjomės, kaip Anykščių Sachara vadinama kalva apaugo vešliais medžiais. Aplankę Laimės žiburį, šeštokai visą popietę praleido Dainuvos nuotykių parke - čia jie išbandė savo fizinę ištvermę. Pasirodo, ne visiems  lengva nugalėti aukščio baimę, ne visiems buvo įveikiamos parko medžiuose įrengtos trasos. Sunkiausiąją įveikė keturi berniukai: Klaudijus, Dainius, Nojus L. ir Titas M. O stipriausia mergaitė, pasirodo, yra klasės seniūnė Saulė. Ji perėjo net keturias trasas. Didžiausią įspūdį visiems  ,,laipūnams"  paliko skrydis virš upės. Jo metu ne tik žaviesi savimi nugalėjęs baimę, bet ir grožiesi rudeniniu Anykščių peizažu. 

">Anykščiai