Birželio 2 d. įvyko baigiamasis Dalyvaujamojo biudžeto „Transparency International“ renginys-pristatymai ir balsavimai. Nuotolinio renginio metu mokiniai pristatė savo idėjas ir siūlė, kur galima būtų panaudoti dalį mokyklos lėšų (gautų iš 1,2 %), kurias patys ir įgyvendins.

Dalyviai siūlė įvairias idėjas su apskaičiuotu biudžetu, tikslu ir jų nauda visai mokyklos bendruomenei. Projekto dalyviai parengė pristatymus ir teikė pasiūlymus įsigyti sėdmaišius, spinteles, švarkus pakeisti džemperiais, suremontuoti mokyklos stadioną, įsigyti papildomų treniruoklių sporto salėje, įrengti lauko muzikos instrumentus ar papildomas poilsio zonas.

Balsavimo metu naudojant  menti.com programą geriausia idėja išrinkta „Aktų salės scenos apšvietimas“,  kurią pristatė II gimnazijos klasės mokinė Eglė.

Kovo 2 d. nuotoliniu būdu vyko 9-10 klasių mokinių Respublikinis anglų kalbos konkurso rajono etapas. Dalyvavo 21 mokinys iš Krekenavos Mykolo Antanaičio, Paįstrio Juozo Zikaro, Raguvos, Ramygalos, Smilgių, Velžio gimnazijų, Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos.

Sveikiname mūsų mokyklos 10 klasės mokinę Ugnę Naprytę užėmus III vietą.

Mokytoja Judita

1.     Registruokis artimiausioje bibliotekoje arba savarankiškai www.vasarasuknyga.lt internetinėje svetainėje.

2.    Perskaityk:

• detektyvinę knygą
  • knygą, kurios pavadinimą sudaro ne mažiau kaip 4 žodžiai
  • literatūrine premija įvertintą knygą
  • praėjusiame tūkstantmetyje išleistą knygą
  • linksmą knygą

3.     Laimėkite šaunius prizus.

Daugiau informacijos