Projektas prasidėjo 2026 m. sausio 15 d. Projekto tikslas – įgyvendinti visuomenės sveikatos išsaugojimo ir jos stiprinimo skatinančias priemones ir taip sumažinti fizinės ir psichikos sveikatos rizikos veiksnių (alkoholio vartojimas, rūkymas, nesveikas gyvenimo būdas, psichologinės problemos) paplitimo apimtį. Sausio - kovo mėn. mokymuose dalyvavo  trisdešimt 6-7 klasių mokinių, 13 gimnazijos bendruomenės narių. Paskaitas ir mokymus vedė aktorius Tomas Pukys, lektoriai Artiomas Šabajevas, Gintarė Razulevičiūtė, Kristina Bobrevičiūtė, Goda Maksimyčevaitė.

Gegužės 26 - 28 d. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos 7-9 klasės mokiniai vyko į Wathansu stovyklą. Mokiniai išbandė „gyvenimą be telefonų“, valgė vegetarišką maistą, keliavo į žygius ir žaidė komandinius žaidimus, daug laiko bendravo tarpusavyje.

Esame dėkingi Panevėžio r. VSB už galimybę dalyvauti projekte.

 

VSP specialistė Aušra Rapkevičienė

View the embedded image gallery online at:
http://paistriogimnazija.lt/#sigFreeId7fcffa84b6
">Nuotraukose vaizdai iš užsiėmimų.

Sėkmingai startavo Panevėžio r. VSB visuomenės sveikatos rėmimo programos projektas „Sveikos gyvensenos skatinimas Panevėžio rajone“, kuriame dalyvauja ir mūsų gimnazijos trečios klasės mokiniai. Projekto tikslas - gerinti koordinaciją, stiprinti apatinės ir viršutinės kūno dalies, nugaros raumenis, raumenų tonusą.  Be to, aktyvūs fiziniai pratimai vandenyje vaikams sumažina protinį nuovargį ir įtampą, gerina miego kokybę, padidina pasitikėjimą savimi.

Trečiokai labai džiaugiasi suteikta galimybe dalyvauti projekte ir noriai vyksta į plaukimo užsiėmimus baseine.

VSP specialistė Aušra Rapkevičienė

View the embedded image gallery online at:
http://paistriogimnazija.lt/#sigFreeId28228ebce9
">Plaukimo užsiėmimai

2026 m. balandžio 23 d. Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijoje vyko Panevėžio rajono mokinių pateikčių kūrimo konkursas, kuriame dalyvavo ir Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos 5–6 klasių mokiniai.

Konkurse mūsų gimnazijai atstovavo 5 klasės mokinys Danielius Nugaris bei 6 klasės mokinės Smiltė Pečiulevičiūtė ir Patricija Sadauskaitė. Mokiniai turėjo galimybę parodyti savo skaitmeninio raštingumo gebėjimus, kūrybiškumą ir gebėjimą kurti pateiktis.

Džiugu pranešti, kad konkurse mūsų mokiniai pasiekė puikių rezultatų. Danielius Nugaris, 5 klasės mokinys, iš 16 dalyvių iškovojo I vietą, o Patricija Sadauskaitė, 6 klasės mokinė, laimėjo II vietą.

Sveikiname Danielių ir Patriciją su puikiais pasiekimais! Didžiuojamės mokinių kūrybiškumu, pastangomis ir gebėjimu sėkmingai atstovauti savo gimnazijai rajoniniame konkurse.

 

Mokinius konkursui ruošė mokytoja Renata Juškienė