Projektas „Prevencinių priemonių, stiprinančių visuomenės sveikatą bei psichologinę gerovę ir atsparumą, skatinimas Panevėžio rajone“
Projektas prasidėjo 2026 m. sausio 15 d. Projekto tikslas – įgyvendinti visuomenės sveikatos išsaugojimo ir jos stiprinimo skatinančias priemones ir taip sumažinti fizinės ir psichikos sveikatos rizikos veiksnių (alkoholio vartojimas, rūkymas, nesveikas gyvenimo būdas, psichologinės problemos) paplitimo apimtį. Sausio - kovo mėn. mokymuose dalyvavo trisdešimt 6-7 klasių mokinių, 13 gimnazijos bendruomenės narių. Paskaitas ir mokymus vedė aktorius Tomas Pukys, lektoriai Artiomas Šabajevas, Gintarė Razulevičiūtė, Kristina Bobrevičiūtė, Goda Maksimyčevaitė.
Gegužės 26 - 28 d. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos 7-9 klasės mokiniai vyko į Wathansu stovyklą. Mokiniai išbandė „gyvenimą be telefonų“, valgė vegetarišką maistą, keliavo į žygius ir žaidė komandinius žaidimus, daug laiko bendravo tarpusavyje.
Esame dėkingi Panevėžio r. VSB už galimybę dalyvauti projekte.
VSP specialistė Aušra Rapkevičienė
http://paistriogimnazija.lt/#sigFreeId7fcffa84b6


















