Š.m. vasario 5 d. Paįstrio gimnazijoje įvyko VII Panevėžio rajono mokinių muzikos olimpiada. Dalyviai atliko keturias užduotis. Pirma ir antra užduotis – muzikos žinių patikrinimas (testas) bei muzikos rašto skaitymas iš lapo; trečia – dainos atlikimas; ketvirta – originalios kompozicijos pristatymas ir demonstravimas. Trečia ir ketvirta olimpiados užduotys buvo organizuojamos kaip koncertas, kurį galėjo stebėti ne tik vertinimo komisijos nariai, bet ir patys mokiniai, jų mokytojai. Dalyviai atliko pasirinktą lietuvių kompozitoriaus arba lietuvių liaudies dainą. Ketvirtai užduočiai dalyviai pateikė namų darbus – originalią pačių sukurtą kompoziciją. Ši kūrybinė užduotis sulaukė daugiausia dėmesio ir gražių vertinimų. Šiemet dalyvius vertino komisija: pirmininkė Laima Ramanauskienė, narės Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos vyresnioji muzikos mokytoja Kristina Lisauskienė ir Raguvos gimnazijos muzikos mokytoja metodininkė Ingrida Bučinskienė. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad: I amžiaus kategorijos grupėje (12–14 m.) I vietą laimėjo Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos mokinė Eglė Bagdonaitė, mokytoja Kristina Lisauskienė, II vietą – Vanesa Krisiūnaitė, mokytoja Kristina Lisauskienė. II amžiaus kategorijos grupėje (15–18 m.) I vietos nugalėtoja tapo Raguvos gimnazistė Kotryna Juškaitė, mokytoja Ingrida Bučinskienė, II vietos – Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos mokinys Simonas Pažemeckas, mokytoja Kristina Lisauskienė. I vietų laimėtojai Eglė ir Kotryna vyks į Klaipėdoje organizuojamą respublikinę muzikos olimpiadą. Linkime jiems kuo didžiausios sėkmės.