Gruodžio 19 d. įvyko, ikimokyklinės ugdymo grupės „Saulės zuikučiai“, Kalėdinė šventė „Piratų žinutė butelyje“.

Šventės metu mažieji piratai vedini savo kapitono atplaukė į lobių salą, kurioje ieškojo vaivorykštinių piratų paslėptų lobių. Paieškos metu lobių ieškotojai patyrė daug nuotykių, kuomet jiems teko susidurti ir su šios salos valdovu – lobių sergėtoju tigru. Bet būdami drąsūs, stiprūs ir turėdami stebuklingą žemėlapį svečiai iš jūros įveikė visus sunkumus ir surado savąjį lobį – Kalėdų senelį, kurį jiems parodė vaivorykštinė fėja.

Labai dėkojame ugdytinių tėveliams, nes tik mūsų visų bendromis pastangomis galėjome leistis į stebuklingą ir nuotykių kupiną piratišką vaivorykštinių lobių paiešką, kurių metu buvo ugdomi vaikų meniniai, socialiniai, komunikaciniai gebėjimai...

 

Rima Gaspariūnienė

">PIRATŲ ŽINUTĖ BUTELYJE