7 mūsų gimnazijos mokiniai: šeštokai Enrika Paliokaitė, Eglė Rutkevilytė, Saulius Rutkevilis ir Nojus Kunevičius bei devintokai Eglė Bagdonaitė, Indrė Dagytė ir Armandas Gelažius,  dalyvavo  Tarptautiniame Dienoraščio konkurse „Tylėti sunku“.  Mokiniai popieriaus lape lyg tikrame dienoraštyje  „suguldė“ slaptas savo mintis, jausmus, patirtus pirmomis  lapkričio dienomis. Visiems dalyviams įteiktos padėkos, o mūsų šeštokėliai gavo ir rėmėjų dovanėles. 

Lietuvių k. mokytoja Jolanta Baltienė

 

Ištraukos iš dienoraščių

Lapkričio 1 diena 

Labas, Dienorašti!
Man patinka helovinas. Su mama išpjaustėme du didžiulius moliūgus, kuriuos padėjome lauke prie durų. Namuose helovinas: bu bu bu!!! Norėčiau, kad tu būtum gyvas draugas – pasidžiaugtume kartu J

Eglė

          Labas, dienorašti,
šiandien buvau kapinėse, aplankė labai liūdnas jausmas, jis slėgė, graudinausi. Žiūrėdama į kapą prisiminiau tuos, kurie iškeliavo Amžinybėn… Rodos, dar vakar jie sėdėjo šalia ir sekė pasakas, pasakojo įvairius atsitikimus, dar neseniai keitėmės kalėdinėmis dovanėlėmis… taip graudu, kad jų jau nebėra... Grįžusi namo susikaupusi viską apmąsčiau: suprantu, kad mums visiems taip bus, rytoj ar poryt, po metų ar dešimties… Nuo mirties nepabėgsi - visi sulauksime tos dienos…Todėl turime prisiminti tuos žmones, kurie buvo su mumis, turime uždegti žvakutę ant jų kapo ir mintimis pabūti kartu.
Mums važiuojant pro kapines grožėjausi  Išėjusiųjų miestu: žvakučių liepsnelės švietė tamsioje tyloje, o mintys skrajojo Žvaigždžių taku…
Šiandien, dienorašti, esu liūdna ir labai rimta. Atsisveikinu iki kitos dienos.

Enrika

 

Lapkričio 2 diena.

Visada laukiu šios dienos, nes šią dieną yra mano mamos gimtadienis. Iš ankstaus ryto skubėjau ją pasveikinti - padovanojau rožę ir nuoširdžiai pabučiavau. Tada padėjau paruošti valgį. Pasveikino tėtis ir brolis su drauge. Atvyko ir daugiau svečių. Kad tu žinotum, dienorašti, kaip aš laukiu tokių dienų, kai pas mus būna svečių! Man patinka šurmulys, triukšmas, o miegoti nueisiu vėliausiai už visus ir kelsiuosi vėliausiai.

Sudie, mielas dienorašti.

Armandas

         Sveikas, Dienorašti,
man šis pentadienis kitoks. Šiandien nesusitiksiu su draugais, nežiūrėsiu filmo, neskaitysiu knygos. Šiandiena bus skirta apmąstymams, buvimui su šeima ir tais šeimos nariais, kurie jau išėjo <...>

Eglė

 

Mielas dienorašti!
<...> Grįžę namo sugalvojame nuvažiuoti ir į kaimo kapines. Eidama kapinių keliuku stebiuosi švieselių gausa. O juk kiekviena ta švieselė parodo artimųjų meilę... Pavardės girdėtos... kai kuriuos, iškeliavusius Amžinybėn, gerai pažinojau... Liūdesys skverbiasi širdin... 

Indrė

Pamokų laikas

1. 8:00 - 8:45

2. 8:55 - 9:40

3. 9:50 - 10:35

4. 10:55 - 11:40

5. 12:00 - 12:45

6. 13:00 - 13:45

7. 13:55 - 14:40