Šimtadienis – viena iš mūsų gimnazijos tradicijų, todėl jam ruošėmės labai kruopščiai, atsakingai ir nerimaudami. Kruopščiai todėl, kad norėjome suorganizuoti linksmą, gražią ir jaunystės šėlsmu bei energija alsuojančią šventę. Atsakingai, nes troškome gerai suplanuoto, be jokių nemalonių niuansų vakaro. O nerimavome dėl visų pakviestųjų: tiek abiturientų, tiek tėvų, mokytojų vertinimo. Vasario 9–ąją gimnazijoje buvo šventiška diena, nes abiturientai skubėjo į „oro uostą“ – jų ten laukė „skrydis per pasaulį“. Gimnazijos foje juos pasitiko žavios stiuardesės Arina ir Samanta. Lakūnas Konstantinas linkėjo gero skrydžio su ,,Paįstrio Juozo Zikaro Ryanair“ skrydžio kompanija ir pranešė, kad skrydžio metu bus aplankyta 12 pasaulio valstybių. Susėdus į lėktuvą gero skrydžio palinkėjo mūsų oro linijos generalinė direktorė Gita Kubilienė ir įteikė abiturientams po du bilietus. Nusileidę vis kitoje šalyje abiturientai buvo įtraukti į daugybę veiklų ir galiausiai saugiai nutupdyti ant žemės kuriuos pasitiko jų artimieji. Renginio pabaigoje abiturientams buvo įteiktas įspūdingas tortas. Šventė baigėsi, prasidės realybė – savojo kelio paieška. Linkime abiturientams likusį laiką gimnazijoje praleisti prasmingai ir sėkmės egzaminuose. Gerų Jums skrydžių!

Pamokų laikas

1. 8:00 - 8:45

2. 8:55 - 9:40

3. 9:50 - 10:35

4. 10:55 - 11:40

5. 12:00 - 12:45

6. 13:00 - 13:45

7. 13:55 - 14:40