Spalio 27 dieną Mokinių taryba organizavo renginį, skirtą tiek rimčiai, tiek šėlsmui. Veiklos buvo suskirstytos į dvi dalis. Rimtoji – lietuviškų Vėlinių tradicijų priminimas paskaitoje, kurią parengė mokinių tarybos nariai Eglė ir Ignius. Vyko smagus žaidimas „Kahoot“ Vėlinių tema. Iš 5-8 klasių mokinių daugiausiai apie Vėlines žinojo šeštokas Kajus, o iš I-IV klasių - dešimtokė Rusnė.

Antroji dalis skirta Šiurpnakčio temai. Aktų salę dekoravo mūsų šauniosios Kamilė ir Enrika. Klasės rengė šiurpius kostiumus ir Šiurpnakčio dekoracijas. Išrinkome geriausius. Šiurpiausią kostiumą pristatė 7 klasės mokiniai. Iš visų labiausiai patiko 8 klasės dekoracija – moliūgo ir floristinės kompozicijos derinys.

Po smagių vakarėlių klasėse su klasių vadovais, rinkomės į diskoteką. Didžėjus Nikas parinko geros muzikos ir puikiai atliko savo pareigas. Smagiai pasišokome! Dėkojame mokytojams, kurie dalyvavo paskaitoje, padėjo ją parengti, mums kalbėjo. Dėkojame klasių vadovams už vakarėlius klasėse. Dėkojame mokytojams, kurie atėjo kartu šokti. Dėkojame vadovams, kad leido surengti renginį ir palaikė mus. Dėkojame personalui, kad padėjo susitvarkyti po šventės. Visiems linkime gerų atostogų!

">Vėlinių tradicijų minėjimas ir Šiurpnakčio diskoteka

Pamokų laikas

1. 8:00 - 8:45

2. 8:55 - 9:40

3. 9:50 - 10:35

4. 10:55 - 11:40

5. 12:00 - 12:45

6. 13:00 - 13:45

7. 13:55 - 14:40