Lapkričio 18 diena mūsų gimnazijoje ypatinga – tą dieną gimė žinomas skulptorius, kurio vardu pavadinta mūsų gimnazija. 2021 metais švenčiame Juozo Zikaro 140 metines ir Juozo Zikaro vardo mokyklai suteikimo trisdešimtmetį.

     Norėdami paminėti Juozo Zikaro vardo suteikimo gimnazijai sukaktį, surengėme viktoriną. Dalyvavo I – IV g. klasių komandos, pasivadinusios Abiturientais, Zikariukais, Zikaro fanais bei Knygnešiais. Viktorinos metu sprendė kryžiažodį, narpliojo datų mišrainę bei žaidė smagų žaidimą.

     Nugalėtojais tapo IV g. komanda „Abiturientai“, antrąją vietą užėmė I g. klasės „Knygnešiai“. Komandų darbus vertino gimnazijos bibliotekininkė Irena Berežanskienė. Užduotis dalino ir tvarką prižiūrėjo neformaliojo ugdymo „Muziejus“ nariai Ugnė ir Jonas.  Veiklą organizavo istorijos mokytoja Lina Židonienė.

">Viktorina