Spalio 29 dieną gimnazijoje vyko Siaubingasis moliūgdienis. Koridoriais šmėžavo įvairiausio plauko monstrai, raganos ir vampyrai. Gimnazijos mokinių taryba organizavo siaubingiausio makiažo, šiurpiausio kostiumo ir gražiausiai išskaptuoto moliūgo rinkimus. Mokiniai labai pasistengė, todėl išrinkti buvo sunku. 5-8 klasių šiurpiųjų personažų siaubingiausiais makiažais pripažinti -  Pauliaus Žemkausko ir Kajaus Andriūno. Šiurpiausi kostiumai – Tinos Lukoševičiūtės, Adelės Randytės. Vyresniųjų grupėje (I-IV g. kl.) Aivaro Pupelio makiažas privertė aiktelėti,  šiurpiai atrodė ir Raminta Barkauskaitė. 8 ir II g. klasių atstovų kostiumai – šiurpiai žavingi.  Siaubingą moliūgdienį pasiekė ir šių dienų aktualijos – Ugnė Naprytė pademonstravo iš tiesų šiurpų, pandemijos paveikto žmogaus kostiumą.

O moliūgai!!! Nuostabūs! Pasitarėme ir nusprendėme, kad prie kiekvieno jų daug darbo įdėta. Mokinių taryba dėkoja visiems gimnazijos mokiniams, prisijungusiems prie smagių veiklų. Linkime gerų atostogų!

">Siaubingasis moliūgdienis